اغاز 94

سالها و روزها دارن از پی هم رد میشن.. چقدر روزگاری سال 94 به نظرم دور بود و الان کمتر از یک ساعت و نیم باهاش فاصله دارم.. سالی که گذشت خوب بود.. از خیلی جهات.. از خیلی جهات هم خوب نبود.. مخصوصا این ماه اخر که واقعا از دماغم اومد.. هرچی شد بگذریم..

سال که میاد قراره یک سال خوب باشه.. از همین الان دارم حسش می کنم.. یه سال خوب و پر نور.. پر از حس های خوب و عالی.. این سال برای من یه وایژگی بارز داره.. چه ویژگی؟ الان بهتون می گم.. در این سال من قراره سی ساله بشم... بله درسته.. در همین سال.. و سی سالگی و سی سالگی.. حالا بگذریم..

از تصمیمهای این سالم می گم براتون که تصمیمات درجه یک و دو و سه ای گرفته شده.. از تمام کردن دانشگاه بگیر تا اقدامات اولیه برای المان یا حداقل ترکیه برادر. کارهای خوب اخلاقهای بهتر.. اتفاقات خوشایندتر.. خنده بیشتر.. شادی عمیقتر و........

سالی که قراره بیاد سال عالی خواهد بود.. خدا بخواد خونه مون تموم میشه و اسباب کشی می کنیم با کلی ایده عالی و فکر خوب و روشنی و زیبایی و تازگی..

از خدا می خوام تو این سال جدید ناامیدم نکنه.. از خدا می خوام یکی از اون معجزات خوشگلش رو در اون موردی که تو دلم هست بهم نشون بده.. از خدا می خوام خدایی کنه برام..

همه تون رو خیلی دوست دارم.. فعلا..

/ 1 نظر / 33 بازدید
آنا

سال نو مبارک.دوست عزیز اگه میخواهی برا ادامه تحصیل اقدام کنی پیشنهاد میکنم یه سر به سایت سفارت ژاپن هم بزنی یه بورس داره به اسم مونبوشو به هر حال برای اونم اقدام کنی بد نیست