رقص تانگو روی فرش قرمز

شاد می رقصم

سری کتابهای shritte رو کسانی که المانی می خونن حتما می شناسن چون تنها سری کتاب اموزشی زبان المانی در ایرانه..(بزن دست قشنگه نیشخند)

ترم پیش ما قسمت اول shritte 1  رو تموم کردیم... این ترم باید shritte 1 رو تموم می کریم و همینطور shritte 2 رو شروع می کردیم... و از اونجایی که دلار* رو همه چی اثر داره قیمت این کتاب که از کتابفروشی کانون می خریدیم از 5 تومن به 19 تومن کاهش... ای وای ببخشید.. افزایش پیدا کردابله..دلیلشون هم این بود که کاغذ این کتاب روغنیه و طبعا گرونتره...(اخه یکی نیست بگه مغز فندقی.. تو این گرون بازار که ادم پول مدادشو از زیر سنگ درمیاره مجبوری کتاب رو با کاغذ روغنی چاپ کنی؟؟.. ادم به این خجستگی نوبره والا...)

راستشو بخواین منم مسیرم نبود برم از کتابفروشی کانون بگیرم.. چون دو سری باید اتوبوس عوض می کردم... عوضش رفتم پاساژ نسیم ابرسان و تو یکی از کتاب فروشی هاش این کتاب رو به همون قیمت 5 تومن پیدا کردممژه.. البته کاغذاش روغنی نیست.. ولی خوب کی اهمیت می ده؟؟

الان دارم به این فکر می کنم که 14 تومن موند تو جیبم...شیطان.. پول داشته باشم میرم بقیه shritte ها رو هم می خرم و انبار می کنم...

نوشته شده در ۱۳٩۱/۸/۱٥ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ توسط بسامه نظرات () |