رقص تانگو روی فرش قرمز

شاد می رقصم

کلا من این هفته رو خیلی دوست دارم.. هفته بسیار پرباری بود.. پر از پول.. خرید.. خبرهای خوب.. دوست... کلا خیلی خوب بود...قلب این هفته، خیلی دوستت دارم..

تازه فکر کنم تا اخر این هفته هم همچنان خریدام ادامه داشته باشه و سیل پول باشه که به سمتم سرازیر می شه..

وای چه هفته پربرکتی...

اصلا وجود پول منو خوشحال می کنه..دست خودم نیست.. من انسان بی نهایت پولدوستی هستم..خجالت اصلا پول باشه من 90% مشکلاتم حل میشه به اون 10% باقیمانده هم اهمیتی نمی دم...

اینهفته رفتم شامپو و ماسک موی شون که خیلی وقت بود می خواستم بخر با خودکار و مداد خریدم.. تازه خیلی چیزای خوشگل رو هم تیک زدم که برم بخرم... بوتم ترکیده که ایشالا اونم فردا با پت می ریم می خریم چون یکی رو دیدم که خیلی خوشگله واسه همون.. البته دیروز قرار بود برم که پت الاغ رفت استخر نشد.. امروزم که خانم والده باید می رفت حموم واسه اون نشد بنابراین فردا بعد از کلاسم می رم بوت بخرم... و البته یه مانتو هم تنگشقلب..

دیگه چی؟

اهان.. یه کیک تازه یاد گرفتم و پختم (مرسی بهار) بسی خوب از اب دراومد.. اصلا در مورد کیک و شیرینی دارم به خودم امیدوارم میشم.. کم کم بارقه های امید داره در من جوانه می زنه.. خیلی خوبه..

اصلا همه چی این روزها به طرز خیلی خوشایندی داره خوب پیش میره.. پرش پلک پایین چشم چپ همچنان ادامه داره که نویدبخش خبرهای خوب برای منه و می گزارم که همچنان بپره.. این پرش رو دوست دارم..

دلم یه گردش حسابی می خواد.. خیلی این روزها رو دوست دارم.. امیدوارم همیشه این روزها ادامه داشته باشه..

از این خوشحالم که وب خیلی از دوستام میرم و می بینم که اونام حالشون خوبه.. اونام احساس خوبی دارن و این حال منو خیلی خیلی بهتر می کنه... واییییییی چقدر خوبهههههههههه

در راستای لاغر شدن هم من اصولا دیگه بی خیال شدم.. اصلا نمی تونم ادم هایی رو درک کنم که دارن کالری غذاشون رو اندازه می گیرن.. صبحانه انقدر کالری.. شام انقدر کالری.. یعنی چی؟ بخور تموم شه.. ادم عذاب می کشه به خدا.. یه خرده کنترل کن همه چی حل میشه..

یه مدتی سرم به چندتا ترجمه گرم بود که خدا رو شکر تموم شدن شاید موج جدیدی در راه باشه.. دوباره موتور نوشتنمون گرم میشه...

اهان راستی.... دعا کنین پولدار شم برم کاپشن بخرم... شدید دلم کاپشن می خواد اونم کاپشن چرخ کاری شده که تو بانک لی دیدم... یه چیز اینجوری مثلا و دقیقا این رنگی..

نوشته شده در ۱۳٩۳/٩/۱۱ساعت ۱٢:٥٢ ‎ب.ظ توسط بسامه نظرات () |